Спеціальні потреби

Росіяни готові знову обрати Володимира Путіна президентом


Під час з’їзду партії «Єдина Росія» Володимир Путін та Дмитро Медведєв оголосили про свій намір помінятися посадами. Медведєв не змагатиметься за президентське крісло весною 2012-го. За це йому гарантовано посаду прем’єр-міністра, яку він займав, до того, як замінив Володимира Путіна у президентському кабінеті Кремля. Як свідчать опитування населення, у Володимира Путіна не буде проблем знову стати президентом Росії.

Щоправда, далеко не всі росіяни радісно сприйняли наміри Путіна повернутися у президентське крісло. Опозиціонери вже наступного дня вийшли на вулиці під гаслом «Росія без Путіна». Один з активістів опозиційного руху «Солідарність» Ілля Яшин переконаний, що Дмитра Медведєва із самого початку привели до влади лише, аби потримати крісло для Путіна.

«Путін повернувся, хоча нікуди ніколи і не йшов. Усі чудово розуміли, що саме Путін залишався начальником цієї банди крадіїв, протягом останніх чотирьох років. А Медведєв пристосувався у між часі погріти йому місце», – заявив Яшин під час мітингу у Москві.

Щоправда, на мітинг зібралось не більше 250-ти людей. Серед тих, які прийшли, чимало завітали із цікавості, і не вірять у можливість об’єднання країни проти правління Путіна. Так, офіцер на пенсії Сергій Миколайович, переконаний, що до революційних настроїв може призвести лише повна бідність країни. Поки, у відносно заможній країні, ще залишаються великі запаси природних ресурсів, нафти, газу, революція навряд чи можлива, підсумовує він.

Не вірить у зміни і вантажник Дмитро. На його погляд Росія перебуває у застої, і буде в ньому ще 12 років. Він переконаний, що відбувши перші шість років свого третього терміну, Путін переобереться і на четвертий.

34-річний програміст Андрій у рішенні Путіна повернутися до влади бачить аналогію з колишнім Радянським Союзом.

«Це робить нас схожими на СРСР. У нас лише одна партія, один уряд, один лідер», – скаржиться він.

Андрій занепокоєний, що у разі повторення глобальної кризи, економіка Росії може зазнати серйозних проблем, адже залежить від цін на нафту та газ. А саме на економічній стабільності тримається міць правління Володимира Путіна, в якому росіяни бачать людину, що навела порядок в країні.

XS
SM
MD
LG