Спеціальні потреби

Росія: за останній тиждень не було російських або сирійських повітряних рейдів на Алеппо


Життя серед руїн Алеппо (район аль-Катерджі)

У вівторок Росія заявила, що протягом останніх семи днів ні російські, ні сирійські збройні сили не проводили повітряних ударів на об’єкти в північносирійському місті Алеппо.

Представник російських військ Ігор Конашенков сказав, що російські і сирійські літаки не наближалися до розтерзаного конфліктом міста. Тепер відбуваються інтенсивні зусилля з метою постачити гуманітарну допомогу кільком сотням тисяч людей, які залишаються у ньому.

Конашенков додав, що шість гуманітарних коридорів залишаються відкритими для тих людей, які хочуть вийти з контрольованого повстанцями східного району Алеппо.

Семиденний період включає триденне припинення вогню, яке закінчилося в суботу. Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що повітряні удари в Алеппо відновилися незабаром після того, як закінчилося припинення боїв.

Росія і Сирія також звинуватили повстанців у тому, що вони унеможливили людям скористатися коридорами, щоб залишити місто, тоді як повстанські лідери висунути зустрічні звинувачення, що більшість цивільних не залишили міста, тому що вони не довіряють сирійському уряду і що може статися, коли вони залишатимуть місто.

Вважається, що у пастці в східному районі Алеппо перебуває до 300 тисяч цивільних, які позбавлені продовольства і найнеобхідніших медикаментів. До міста не надійшла жодна медична допомога від початку липня, і Організація Об’єднаних Націй попереджає, що запаси харчів закінчаться до кінця цього місяця.

Дивіться також: Чи вдасться наступному президенту США зменшити національний борг?

Чи вдасться наступному президенту США зменшити національний борг? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

XS
SM
MD
LG