Спеціальні потреби

Росія незадоволена з приводу відкинення запропонованого нею проекту резолюції ООН щодо Сирії


Сирійці на кордоні з Туреччиною

Росія висловила жаль з приводу відкинення проекту її резолюції в ООН, що закликав Туреччину припинити збройні дії в Сирії.

Про це Кремль повідомив в суботу, кажучи, що Росія продовжує «послідовну, прозору і ясну політику, що має на меті стабільність, боротьбу з тероризмом і збереження територіальної цілісності (Сирії) та регіону».

Сполучені Штати і Росія розпочали в п’ятницю ввечері переговори про припинення вогню в Сирії. Представники обох країн розпочали розмови в Женеві для пошуків способу досягнення припинення ворожих дій, які б допомогли в постачанні гуманітарної допомоги до оточених районів у Сирії.

Міжнародна група підтримки Сирії, до якої входить 17 країн, погодилась створити спеціальну комісію з припинення вогню під егідою ООН під час нарад в Мюнхені, які відбулися минулої п’ятниці. Група погодилась, що комісію очолюватимуть Сполучені Штати і Росія.

Згідно з планом групи, початкове припинення ворожих дій розпочнеться в час, коли спеціальна комісія працюватиме над механізмом ширшого плану припинення вогню.

Сирійська опозиція заявила, що вона хоче припинення вогню і збільшення гуманітарної допомоги для населення оточених районів перед тим, як вона розпочне переговори із сирійським урядом під егідою ООН.

Дивіться також: В Україні роздратовані владою, триває політична криза - ЗМІ США

В Україні роздратовані владою, триває політична криза - ЗМІ США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

XS
SM
MD
LG