Спеціальні потреби

Українці Росії виступили проти агресії в Криму


За повідомленням Радіо «Свобода», українська громада Росії виступила проти військової агресії Російської Федерації в Криму та звернулася з відповідною заявою до Володимира Путіна.

«Ми, українці Росії, яких за підсумками перепису населення 2010 року налічується більше 1 мільйон 928 тисяч осіб, вкрай стривожені подіями, що розгортаються в ці дні в Криму. Наші братські народи, російський і український, століттями жили пліч-о-пліч, борючись із загальним ворогом, творячи своє майбутнє», – зачитав у п’ятницю в Києві заяву член правління Українського конгресу Росії та керівник української громади Камчатки Валентин Пилипчук.

«Не можна допустити, щоб розірвався цей духовний зв'язок і ми з друзів та сусідів перетворилися на непримиренних ворогів, допустили кровопролиття. Закликаємо вас, як президента Російської Федерації і верховного головнокомандуючого зробити все можливе для запобігання агресії в Криму», – йдеться у зверненні української громади Росії до Володимира Путіна.

Український конгрес Росії налічує 43 членські організації з різних регіонів Росії. Двічі організація подавала документи на реєстрацію, проте двічі отримувала відмову через позицію, що «не зовсім відповідає інтересам Російської Федерації».

Показати коментарі (7)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG