Спеціальні потреби

Військові США вирахували слабкості російських військ в Україні та їх небезпеку для НАТО


Генерал Бен Годжес

Російські РЕБ можуть становити загрозу для НАТО, США - командувач ЗС США у Європі

У ході конфлікту в Україні російська армія показала, що її технології радіоелектронної боротьби могли би значно ускладнити роботу комунікаційних мереж армій США та НАТО. Про це у ході виступу на конференції у місті Гантсвіль, штат Алабама заявив генерал Бен Годжес, командувач військ США у Європі - повідомляє американське видання DODBuzz.

За словами генерала, "В Україні росіяни показали такий рівень радіоелектронної боротьби, що американским військовим було би, надзвичайно складно використовувати комунікаційні мережі, надто незахищені", - заявив Годжес. При цьому генерал вказав на порти у Ризі та німецькому Бремерхавені та авіабазу армії США у німецькому Рамштайні, як приклади зон, де робота армії США могла би бути значно ускладнена засобами радіоелектронної боротьби.

Годжес також заявив, що спостерігаючи за перебігом конфлікту в Україні, військові США отримують інформацію і про слабкості російської моделі ведення бойових дій.

На відео : Контр-артилерійські радари, які довели ефективність в Україні

“Звісно ж ми використовуємо нагоду вивчати те, що відбувається у Криму та Східній Україні, де українці розмістили контрартилерійські радари. Ці радари виявились значно кращим обладнанням, ніж ми усвідомлювали. Жоден з нас - можливо за виключенням одної-двох осіб - ніколи не були під масованим обстрілом російської артилерії, як це доводиться українцям, тож з їх досвіду роботи у таких ситуаціях, ми дізнаємось дуже багато", - розповів Годжес.

На відео : Генерал Бен Годжес говорить про дружню акцію армії США Dragoon Ride у Європі

Дивіться також : Кібербезпека українських АЕС занепокоїла США

Кібербезпека українських АЕС занепокоїла США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG