Спеціальні потреби

Винахідливість у пошуках праці приносить результати


Покращення стану економіки відчувають пересічні американці. Герой нашого наступного сюжету – мешканець Нью-Йорка – нарешті знайшов роботу після двох років пошуків та восьми тисяч розісланих резюме.

Два роки тому Пол Неврокі став сумним символом економічної депресії. Він втратив керівну посаду у великій компанії іграшкової індустрії. У розпачі він щодня виходив на вулиці Нью-Йорка з великим плакатом: «Шукаю роботу».

Але зараз він став символом економічного відновлення. Після восьми тисяч розісланих резюме він таки знайшов роботу менеджера у мережі іграшкових магазинів. Пол Неврокі говорить:

«Я був приголомшений, одразу сказав про це дружині. Вона неабияк зраділа. Іронічно, що моя допомога з безробіття закінчувалася тиждень перед тим, як мене найняв новий роботодавець».

Загалом набір нових працівників у США зростає вже чотири місяці поспіль. Втім, не лише покращення ринку праці стало запорукою успіху Пола. Є тут і ще одна таємниця. Після консультацій з консультантом з працевлаштування Лорен Задер Пол кардинально змінив тактику пошуку роботи. Вона не лише порадила йому не втрачати оптимізму, але й дещо підправити зовнішній вигляд:

«Можливо, вам слід спробувати виглядати більш модерно, скинути кілька зайвих кілограмів, змінити зачіску і подумати, чи вам справді пасують вуса».

Підправивши зовнішність, 61-річний Пол невдовзі знайшов роботу.

Говорить виконавчий директор компанії виготовлення іграшок Роджер Драєр:

«Щоб вийти на вулиці Нью-Йорка із знаком «майже бездомний», треба переступити через своє почуття гордості.

Історія Пола привернула увагу медіа. На його адресу посипалися листи людей, для яких він став повчальним прикладом. Лист безробітної жінки зворушив його до сліз. Він каже:

«Вона вислала нам гроші. Вибачне, мене це дуже розчулило».

Хоч на щасливий фінал довелося чекати два роки, приклад Пола свідчить, що при великому бажанні немає нічого недосяжного.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG