Спеціальні потреби

Саудівська Аравія не визнає Ізраїлю до часу звільнення ним захоплених територій


Саудівська Аравія не визнає Ізраїлю до часу звільнення ним захоплених територій

Саудівський принц Туркі аль-Файсал заявив, що його країна доти відмовлятиметься нормалізувати відносини з Ізраїлем, доки він не залишить території, захоплені під час шестиденної війни у 1967 році.

Колишній міністр розвідки і посол до Сполучених Штатів заявив, що, визнаючи Ізраїль, Саудівська Аравія погодилася б з «неморальністю» і порушила б міжнародне право. Принц аль-Файсал зробив таку заяву у четвер у промові у Фонді міжнародного миру Карнеґі у Вашингтоні.

Принц сказав, що Саудівська Аравія відновить свою пропозицію щодо оголення арабських зусиль з метою визнати Ізраїль дипломатичним шляхом, якщо Ізраїль бажає повернути захоплені території. Території, які Ізраїль захопив у результаті війни у 1967 році, охоплюють Східний Єрусалим, Західний берег, сектор Газа і Голанські висоти.

Туркі аль-Файсал виголосив промову серед американських зусиль про досягнення ізраїльсько-палестинської угоди до середини наступного року. Мирні переговори зайшли в глухий кут з приводу закінчення терміну заборони на будівництво єврейських поселень на території, на якій палестинці хочуть мати свою майбутню державу.

XS
SM
MD
LG