Спеціальні потреби

Вчителям у США на допомогу йдуть благодійники


Однією з жертв поточної економічної рецесії є бюджети громадських установ і не в останню чергу – шкіл. Фінансові скорочення, серед іншого, означають, що учні не матимуть досить олівців, зошитів, підручників. Часто шкільні матеріали докуповуються вчителями за власні гроші, але нещодавно їм на допомогу прийшла організація «Світове бачення».

Вчителька першого класу Дейзі Кейбен роками стикається із браком шкільного приладдя.

«Коли впродовж року щось закінчується, то іншого – ми вже не дістаємо», - каже вчителька.

Тож Дейзі, як і тисячі інших вчителів в Америці, купує шкільні матеріали за власні гроші. Вона говорить, що особисто витрачає майже 400 власних доларів на рік.

За даними одного з досліджень, понад 90% вчителів громадських шкіл витрачають 500 доларів з власної кишені на основне шкільне приладдя.

Але тепер їм на допомогу прийшла християнська гуманітарна організація «Світове бачення», яка забезпечує 355 тисяч учнів по всій Америці усім необхідним – від олівців до підручників.

Генеральний менеджер організації Тім Бомґарднер пояснює, що мета благодійників – пов`язати спонсорів з людьми, яким потрібна допомога.

За надлишками товарів «Світове бачення» звертається безпосередньо до постачальників – як, наприклад, мережі канцтоварів «Стейплз».

Товари завозяться до 8 центрів розподілу «Світового бачення», а звідти – до менших складів по всій країні, куди вчителі можуть прийти за необхідним, чи то за папками, чи то за науковими матеріалами. І все це – безкоштовно.

Вчителтка Дейзі Кейбен каже, що діти щасливі отримати будь-що; тож що б їм не дали - їх ощасливлює.

І головне – робить щасливішим навчання. А це мабуть найцінніше, що може запевнити благодійна організація.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG