Спеціальні потреби

У Вашингтоні пройшов фестиваль "Наука та інженерія США”


Американські педагоги останнім часом ламають собі голову над тим, як зробити науку, технологію, інженерію та математику більш цікавою для студентів. Так організатори фестивалю «Наука та інженерія США», що проходив цими днями у Вашингтоні, сподіваються, що подібні виставки допоможуть досягти поставленої мети.

Ці діти чудово проводять час, граючись в ігри. Але, сама структура гри побудована таким чином, що діти підсвідомо вивчають закони фізики, гравітації і багато іншого.

Працівник виставки Тоні Монторі каже, що діти також вчаться багатьом корисним навичкам як то удосконалення, інженерія. Вони дивляться на споруду і думають, як би її зробити кращою і цікавішою.

Від авто роботів… до корабля на Марс...тут представлено все, від людських інновацій...до різноманітних вправ, які показують, як працює тіло людини.

Анюша Ансарі за власні кошти полетіла на Міжнародну Космічну Станцію і сподівається надихнути цим студентів:

«Думаю це чудовий захід, де діти можуть побачити різноманітні галузі науки і навіть подумати про власну кар’єру, про речі, які їм потрібні перед тим, як вони почнуть шукати роботу».

Багато цікавого можна побачити і в новій космічній капсулі НАСА «Оріон». Студент Ендрю Кленсі каже, що він радий, що побачив як працює вся космічна програма.

На виставці навіть можна спробувати поуправляти винищувачем Ф-16, щоправда не справжнім, ...і дронами…і роботами, роботами і ще раз роботами. Студентка Даріа Джордан з гордістю демонструє, що може робити робот, якого вона запрограмувала:

«Проект називається «Бейонсебот», і за допомогою гуманоїда бореться з ожирінням серед дітей».

Студенти також мали нагоду пробігтися по поверхні води, побачити повітря і, навіть, відчути його силу в симуляторі урагану.
Вони також побачили обсерваторії, і дізналися багато цікавого від історичної постаті – Альберта Ейнштейна:

«Найбільшою кризою Америки є не бюджет. Бюджет це лише кілька цифр. Рано чи пізно вони стануть на свої місця. А найбільшою кризою Америки є те, що американські хлопці і дівчата не вивчають науку».

Організатори сподіваються, що в такий спосіб зуміють запалити в дітях ентузіазм і цікавість до науки та інженерії.

XS
SM
MD
LG