Спеціальні потреби

Життя у будинках на колесах полегшує американцям пошук роботи


Життя у будинках на колесах полегшує американцям пошук роботи

Через економічну кризу чимало американців втратили не лише працю, але й навіть житло. Тож, щоб не спати просто неба, багато з них переселилися у так звані мобільні будинки на колесах, які досі служать їм дахом над головою. До того ж, завдяки пересувному житлу, вони мають змогу шукати роботу не в конкретному місті, а по цілій країні.

Вони не люблять, коли їх називають «мігрантами» чи «циганами». Самі себе вони вважають родинами, які постійно їздять по країні у пошуках роботи. На сьогодні чимало вільних робочих місць можна знайти у штаті Кентукі, де розташований величезний павільйон із сортування продукції компанії «Амазон». Тут все ще наймають сезонних працівників. Тож тимчасовий притулок тут поки що знайшли більше 500 родин, які прожиають у пересувних будинках. Вони працюють за 15 доларів на годину.

Компанія «Амазон» обладнала майданчик для пересувних будинків, а також платить за оренду території і електроенергію.

Гетер Віклін з родиною приїхали з Тампи, де її чоловік у грудні втратив роботу. Тепер вони, як і багато інших, живуть у пересувному будинку. Він знову працює, а коли закінчиться ця робота, Гетер каже, що можна буде переїхати і знайти наступну:

«Ми щойно отримали пропозицію з Луізвілля. Втім, ми сподіваємося знайти щось у тепліших місцях, як то Техас чи Флорида».

І такий спосіб життя на колесах вимагає неабиякого терпіння та сили, щоби завжди бути готовим далі їхати у пошуках наступної праці.

XS
SM
MD
LG