Спеціальні потреби

"Лазівку для терористів" у анти-корупційних ініціативах Обами побачив екс-сенатор-демократ


Заходи Адміністрації Барака Обами спрямовані на протидію використання фінансової системи США для відмивання коштів та уникнення сплати податків містять лазівку, яка може бути використана правопорушникам, включно із терористами та особами, які уникають сплати податків. Так вважає колишній сенатор-демократ Карл Левін. Про це повідомляє сайт Школи права університету Вейн у Чикаго, де колишній американський законодавець очолює центр свого імені.

У п'ятницю Адміністрація Обами оголосила про нові фінансові правила, які повинні змусити компанії розкривати більше інформації про їх власників.

Застереження у Левіна викликало визначення власника-бенефіцара закладене у нові ініціативи Білого дому. Воно, на думку колишнього сенатора, дозволяє реальному власнику компаній, які працюють з фінансовими інститутами США, лишатись за лаштунками.

"Правила щодо порядку перевірки правомірності діяльності компаній оприлюднені напередодні Адміністрацією Барака Обами являють значний крок назад від поточної практики. Сьогодні фінансові інститути (банки) США мають знати справжніх власників правових суб'єктів, які відкривають свої рахунки у них, але нові правила розмивають забов'язання компаній знати своїх клієнтів і дозволяє американським фінансовим інститутам називати лише менеджерів цих правових суб'єктів, навіть якщо ці менеджери не є бенефіціарами. Дозволяючи вказувати менеджерів замість реальних власників, нове правило сприяє терористам, особам, які прагнуть відмити гроші, тим, хто ухиляється від сплати податків, та іншим правопорушникам - приховувати свою реальну особу зловживаючи фінансовими інститутами США. Хоча США вдались до інших скромних кроків до посилення правил, які протидіють відмиванню грошей та корупції, визначення бенефіціара, яке закладено у правила щодо порядку перевірки правомірності діяльності компаній, дуже розчаровує".

Дивіться також: Ці міста можуть стати фінцентром Європи, якщо Велика Британія вийде з ЄС

Ці міста можуть стати фінцентром Європи, якщо Велика Британія вийде з ЄС. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

XS
SM
MD
LG