Спеціальні потреби

Американська молодь відмовляється від сексу - дослідження


У США відсоток тих, хто не мав сексуальних відносин у віці 20-24 років, значно зріс.

Покоління американців, народжених в 90-х, менше цікавиться сексом, ніж попередні покоління. Таким є результат дослідження, опублікованого в журналі «Архів сексуальної поведінки».

Згідно з опитуванням, 15% американців у віці 20-24 не мали сексуального контакту після досягнення ними 18 років. А от серед тих, хто народився у 60х, без сексу у тому ж віці обходилися лише 6%.

«Це дослідження спростовує розповсюджене уявлення, що «міленіали» (millennials - так у США називають народжених у 80-х - 90-х – Т.В.), - покоління швидких стосунків, чому сприяють мобільні додатки для побачень такі як Tinder та інші», - сказав у прес-релізі один з авторів дослідження Райн Шерман, професор Флоридського Атлантичного університету.

Але такі особливості притаманні не всім категоріям молоді. Чорношкірі хлопці інтересу до сексу не втратили, як також молоді американці з вищою освітою.

«Були значні відмінності серед груп в останньому поколінні, - сказав Шерман. – Наприклад, жінки більше, ніж чоловіки є сексуально неактивними. Білі – більше, ніж чорношкірі. Ті, хто не має вищої освіти – більше ніж ті, хто її має, і ті, хто мешкає на східному узбережжі – більше, ніж ті, хто мешкає на західному».

Утім, навряд чи хтось з них зберігає цноту для майбутнього подружжя. Результати того ж дослідження свідчать, що те ж саме покоління спокійно ставиться до дошлюбного сексу.

Дослідники припускають, що серед причин можуть бути більш потужна сексуальна освіта та розуміння небезпек, таких як ВІЛ-СНІД, доступ до порнографії та соціальні мережі.

«Якщо ви проводити багато часу надсилаючи текстові повідомлення своїм друзям і менше спілкуючись з ними особисто, у вас буде менше можливостей для інтимних стосунків», - сказала інший співавтор цього дослідження Джін Твенґі в інтерв’ю CNN. Також, додав вона, оскільки існує багато шляхів себе розважити, вага сексу в цьому списку впала.

Подібний феномен американські сексологи вже спостерігали на початку 20-го століття - тодішня молодь теж втратила інтерес до амурних справ.

Окрім сексу, молоде покоління менше цікавиться отриманням водійських прав та роботою.

Дивіться також: А ось як пошук покемонів допоміг зловити підозрюваного у вбивстві

А ось як пошук покемонів допоміг зловити підозрюваного у вбивстві. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.
XS
SM
MD
LG