Спеціальні потреби

Генсек НАТО прокоментував присутність Альянсу у Чорному морі


На фото: Генсек НАТО Єнс Столтенберг

Денис Шмигаль у Брюсселі зробив заяву про бази на Чорному та Азовському морях

Голова уряду України Денис Шмигаль заявив у Брюсселі про поступ України з планами початку будівництво двох військово-морських баз на Чорному і Азовському морях. Відповідні коментарі опубліковані на офіційному сайті НАТО.

Шмигаль звернув увагу на попередні заяви президента України Володимира Зеленського про намі розпочати будівництво баз.

"Ми будемо робити це і в межах закладеного бюджету, а цього року 5,93% ВВП — це найбільший бюджет на безпеку і оборону нашої держави за останні роки. І, крім цього, це також буде робитися в рамках співпраці з нашими британськими партнерами, які виділяють під це відповідні кредитні кошти, і зараз ця програма є в роботі", - наводять слова Шмигаля в УНІАН.

Видання наводить слова генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа, який наголосив на стратегічній важливості Чорного моря для НАТО та союзників НАТО. Столтеберґ зробив це, відповідаючи на запитання журналіста про заходи НАТО спрямовані на протидію Росії.

Столтенберґ також звернув увагу на значне посилення Росії у регіоні.

"НАТО представлене у регіоні Чорного моря. Ми працюємо з Україною. І ми постійно аналізуємо потребу модифікувати нашу присутність там і тому що ми маємо переконатись, що немає жодного сумніву, що у Чорному морі не домінує єдина країна, Росія, і що натомість там є свобода навігації, та застосовується міжнародне право", - заявив Столтенберг.

Дивіться також: У Facebook та Instagram зачищають фейкові новини про вакцини

У Facebook та Instagram зачищають фейкові новини про вакцини. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG