Спеціальні потреби

Відомого бігуна-ампутанта Пісторіуса звинувачено у вбивстві


Оскар Пісторіус
Південноафриканського бігуна-ампутанта та учасника Олімпійських та Паралімпійських ігор Оскара Пісторіуса звинуватили у вбивстві, після того як в його будинку була застрелена жінка. Офіційні обвинувачення будуть пред’явлені Прісторіусу на судовому засіданні в п’ятницю.

Як повідомила офіційний представник поліції ПАР Деніс Бюкес, ознак злому в будинку Пісторіуса в Преторії не виявлено, а інших підозрюваних у цій справі немає.

«У момент вбивства на місці знаходився тільки сам мешканець будинку і загибла жінка. Число пострілів буде з'ясовано в ході розслідування », - заявила вона.

26-річний Пісторіус увійшов в історію під час Олімпіади в Лондоні минулого року, коли він став першим атлетом без обох ніг, який взяв участь в Іграх. На Паралімпійських іграх він виграв дві золоті медалі.

За даними місцевих ЗМІ, убита була дівчиною Пісторіуса, відомою фотомоделлю Рівою Стінкамп. PR-агентство, яке представляє модель, підтвердило інформацію про її смерть.

За словами поліції, сусіди Пісторіуса чули постріли і крики в його будинку. Крім того, вони повідомили, що в будинку і раніше спостерігалися ознаки домашнього насильства, хоча неясно, чи був до цього причетний сам спортсмен.


XS
SM
MD
LG