Спеціальні потреби

Іспанська влада хоче арештувати колишнього лідера Каталонії, звинуваченого в сепаратизмі


Карлес Пучдемон закликає до звільнення членів «законного уряду Каталонії»

Іспанський суддя Кармен Ламела видала міжнародний ордер на арешт усунутого від влади президента автономної Каталонії Карлеса Пучдемона. День раніше було арештовано вісьмох членів регіонального уряду перед можливим висуненням їм звинувачення з приводу проголошення незалежності.

Це сталося на прохання державної прокуратури Іспанії. Суддя Національного суду передала ордер бельгійській прокуратурі на затримання Пучдемона і чотирьох його співробітників і окремий міжнародний ордер на адресу Інтерполу на обшук і арешт, якщо б вони залишили Бельгію.

Федеральна прокуратура Бельгії підтвердила отримання ордеру і заявила, що може допитати Пучдемона протягом найближчих днів.

Бельгійський адвокат Пучдемона не відповів на прохання про коментар, але сказав, що його підопічний вдасться до юридичних заходів проти видачі без того, щоб прохати про політичний притулок у Бельгії.

Пучдемона і чотирьох його співробітників звинувачують у п’ятьох різних пунктах, включно з бунтом і роллю в змаганні за відокремлення Каталонії від Іспанії.

Дивіться також: Історія розвитку профспілкового руху у США

Історія розвитку профспілкового руху у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

XS
SM
MD
LG