Спеціальні потреби

Лобіст, який купував квитки на інавгурацію Трампа для українського олігарха, продовжує співпрацю зі слідством США - CNN


Сем Паттен виходить з будівлі суду, серпень 2018 року

31 грудня, федеральні прокурори, які займаються справою політичного консультанта Сема Паттена подали проміжний звіт до суду. Однак, текст звіту не було оприлюднено для громадськості.

Як правило, прокурори не оприлюднюють текст проміжного звіту, коли обвинувачений продовжує активно співпрацювати зі слідством і слідчі не хочуть розкривати деталі цієї співпраці, розмірковують у ЗМІ.

Лобіст, який купував квитки на інавгурацію Трампа для українського олігарха, продовжує співпрацю зі слідством США, робить висновок CNN

В серпні Паттен визнав, що незаконно працював в якості лобіста на користь української політичної партії "Опозиційний блок". Після визнання провини, Паттен почав співпрацю зі слідством, яке веде спецпрокурор США Роберт Мюллер.

В серпневій заяві обвинувачення також йшлося, що через підставну особу придбав квитки на інавгурацію за 50 000 доларів для українського олігарха, чиє ім'я не називається. Паттен намагався приховати джерело цього платежу. Квитки було придбано через американського громадянина тому що Інавгураційний комітет не приймає гроші від іноземних громадян, але дозволяє іноземцям відвідувати інавгурацію, якщо вони самі не платили за квитки.

Повідомляється, що Паттену було відшкодовано його витрати з рахунку на Кіпрі.

В ЗМІ звучали повідомлення, що українським олігархом на користь якого були придбані квитки міг бути Сергій Льовочкін.

Дивіться також: ​До США Новий рік приходить з падінням кришталевої кулі у центрі Нью-Йорка на Таймс-сквер

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG