Спеціальні потреби

Заступник держсекретаря США з громадської дипломатії відвідає Київ


Ричард Стенґел
Заступник державного секретаря з громадської дипломатії та зв’язків з громадськістю Ричард Стенґел відвідає Київ, Ригу і Брюссель.

Під час своєї поїздки, яка відбудеться між 12 і 16 травня, Стенґел підкреслюватиме необхідність зміцнення регіональних заходів на підтримку запланованих на 25 травня виборів в Україні, виступатиме проти спроб делегітимації виборів і виступатиме за те, щоб усі українці мали можливість визначати своє майбутнє.

В Україні і в Латвії заступник державного секретаря Стенґел зустрінеться зі своїми колегами з українського і латвійського урядів, представниками громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Під час відвідин Києва він підкреслюватиме підтримку США нового тимчасового уряду України в час, коли він докладає зусиль, щоб побудувати відкриту для всіх, прозору та відповідальну систему правління, яке реагує на потреби всіх українців.

У Бельгії, Стенґел матиме контакти з широким спектром європейських ЗМІ і лідерами аналітичних центрів для обговорення нинішньої кризи в Україні; підкреслить підтримку США територіальній цілісності України; та важливість майбутніх виборів в Україні, щоб вони були вільними, справедливими і прозорими, і підтвердить значення, яке Америка надає трансатлантичному партнерству.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG