Спеціальні потреби

Актуально

Швейцарці проголосували стримати наплив емігрантів

Громадяни Швейцарії проголосували за закон про обмеження на кількість іммігрантів до цієї країни. Запропоновану правим крилом Народної партії ініціативу «Зупини масову імміграцію» підтримало 50.3 учасників референдуму. Ініціатори обмеження стверджують, що 80 тисяч іммігрантів, які щороку прибувають до Швейцарії, негативно впливають на ринок нерухомості, рівень безробіття, громадський транспорт та інфраструктуру країни. Опоненти переконані, що зменшення кількості іноземців навпаки зашкодить економіці, оскільки погіршить ситуацію з нестачею висококваліфікованих працівників.

Уряду Швейцарії доведеться переглянути угоди про вільне пересування з країнами Європейського Союзу.У рамках ініціативи швейцарським урядовцям також потрібно розробити квоти на кількість європейців, які можуть іммігрувати до країни та вирішити, чи мають вони право привозити з собою родичів.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG