Спеціальні потреби

Сирійські сили безпеки застрелили щонайменше 21 демонстранта


Протест проти сирійського президента Башара Асада

За повідомленням правозахисників, у п’ятницю в сирійському місті Хомс та в інших населених пунктах сили безпеки застрелили щонайменше 21 демонстранта. Активісти кажуть, що сирійські сили безпеки також арештували лідера опозиції Ріада Сейфа під час протесту в районі Майдан у Дамаску.

Незважаючи на розгорнення урядом сил безпеки по всій країні, очевидці кажуть, що десятки демонстрантів влаштували мітинг у районі Майдан, під час я кого закликали до повалення уряду президента Башара Асада.

За повідомленням інформаційного агентства Ройтерс, очевидці кажуть, що сили безпеки відкрили вогонь у демонстрантів в містечку Тел, що на північ від столиці. Засоби масової інформації повідомляють, що в кількох інших містах відбулися протести за участю багатьох тисяч людей.

Лідери опозиції закликали населення вийти на вулиці після п’ятничних молитовних зібрань і взяти участь у протестах «дня непокори». Проте сили безпеки також зайняли позиції в містах у різних районах Сирії в рамках придушення антиурядових протестів.

У четвер, за повідомленням мешканців, до міст Хомс, Баніас і Растан надіслано війська і бронетранспортери.

XS
SM
MD
LG