Спеціальні потреби

Війська Сирії ввійшли в селище біля кордону з Туреччиною


Міністр закордонних справ Сирії Валід Маоллем

За повідомленнями активістів, сирійські солдати та танки ввійшли в селище Хірбет аль-Джоуз, що розташоване буля кордону з Туреччиною. Втім, дипломати Євросоюзу готують нові санкції проти Сирії.

Очевидві кажуть, що солдати ввійшли в Хірбет аль-Джоуз у четвер у рамках тривалої урядової кампанії придушення проурядових демонстрацій, які розпочалися в країні у березні.

Туреччина встановила наметові містечка для понад 10 тисяч сирійських біженців.

Втім, дипломати ЄС кажуть, що блок планує проголосити нові санкції у четвер проти сімох осіб, включно з трьома іранцями. Санкції ввійдуть у силу в п’ятницю.

Ці семеро осіб ввійшли в списк, у якому вже стоять 23 особи та організації, яким ЄС вже заморозив майно і заборонив подорожувати територією Євросоюзу. Список включає й президента Сирії Башара аль-Асада.

Іранців та інших осіб підозрюють у постачанні військової техніки та іншої допомоги сирійському уряду у його кампанії проти опозиційного руху. Внаслідок урядової розправи загинуло щонайменше 1400 людей.

Міністр закордонних справ Сирії Валід Маоллем засудив рішення ЄС кажучи, що воно завдасть шкоди сирійцям і є «актом війни».

XS
SM
MD
LG