Спеціальні потреби

Сирія наклала обмеження на подорожування послів США і Франції


У Сирії продовжуються антиурядові протести

Уряд Сирії заборонив послам Сполучених Штатів і Франції подорожувати без дозволу поза Дамаск. Це сталося після того, як посли розлютили цього місяця сирійський уряд своїми відвідинами центру заворушень місто Гама.

Міністр закордонних справ Сирії Валід Муаллем повідомив в середу про обмеження на подорожування американського дипломата Роберта Форда, і французького – Еріка Шевальє. Він сказав, що коли вони порушать ці обмеження, тоді Сирія накладе заборону на будь-яке подорожування цих дипломатів на дистанцію в понад 25 кілометрів поза столицю.

Міністр Муаллем додав, що Сирія не видворила обох дипломатів, тому що хоче встановити кращі відносини зі Сполученими Штатами і Францією в майбутньому.

Форд і Шевальє кажуть, що вони відвідали місто Гама, щоб продемонструвати солідарність з його мешканцями, які перебувають під тиском з приводу придушення інакодумців сирійським урядом.

Тимчасом активісти кажуть, що сирійські сили продовжували заходи проти опозиції, влаштовуючи перевірки в районах, включно з передмістями столиці.

Також у середу відома правозахисна організація висловила побоювання, що сирійські органи влади завдають тортури десяткам чоловіків, які були затримані у суботу і неділю після масових арештів поза Дамаском.

XS
SM
MD
LG