Спеціальні потреби

Правозахисники: сирійські війська вбили ще 24 цивільних


Танки у сирійському місті Гама

За повідомленням правозахисників, в атаках у кількох містах сирійські війська застрелили щонайменше 24 цивільних. Деякі з цих атак сталися в понеділок під час протестів, які відбулися після вечірніх молитов першого дня Рамадану.

Мешканці Гами повідомили, що танки відновили інтенсивний обстріл міста у вечірніх годинах та відкрили вогонь з автоматичної зброї по молільниках. Правозахисні організації твердять, що в ході атак у неділю по всій країні загинуло до 100 людей, включно з 52 в Гамі та в навколишніх селах.

У вівторок відбулося друге засідання Ради Безпеки ООН для обміркування проекту резолюції з осудом сирійського уряду з приводу атак проти цивільних.

У понеділок Рада Безпеки провела засідання за закритими дверима для обміркування насильницького придушення сирійським урядом мирних протестів. Європейські країни знову запропонували підтримуваний США проект резолюції, але представники окремих країн не досягли згоди, чи РБ ООН повинна прийняти цю пропозицію, чи менш зобов’язуючу заяву.

Дипломати кажуть, що Бразилія висунула альтернативні пропозиції, а Росія та Індія висловили занепокоєння щодо нового проекту резолюції, кажучи, що її текст лише дещо відрізняється від попереднього проекту резолюції, який був відкинутий.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG