Спеціальні потреби

Актуально

Сирія дала доступ Міжнародному комітету ЧХ до в’язниці в Дамаску

Президент Сирії Башар аль-Асад (ліворуч) зістрічається з головою Міжнародного комітету Червоного Хреста Якобом Келленберґером

Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомив, що вперше з часу спалаху антиурядових протестів у березні, Сирія дала його представникам доступ до тюрми, де під вартою утримують заарештованих під час повстання осіб.

Голова МКЧХ Якоб Келленберґер сказав, що сирійський уряд дозволив делегації, яка з ними подорожує, відвідати центральну в’язницю у Дамаску.

За повідомленнями, відвідини тюрми розпочалися у неділю.

Речник МКЧХ Гічам Гассан повідомив, що досі представникам його організації вдалося відвідати Гомс, Гаму, Латакію, Джіср аль-Шуґур та інші райони, куди вони доставили продукти харчування та медичні припаси. Проте, зазначив він, МКЧХ необхідно мати більший доступ, щоб відповідно оцінити потреби населення.

У своїх розмовах у Дамаску, Келленберґер сказав, що він обговорював з президентом Сирії Башаром аль-Асадом та іншими чиновниками питання урядової насильницької розправи над учасниками антиурядового повстання.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG