Спеціальні потреби

У найближчому часі має відновитися евакуація сирійського міста Алеппо


Мешканці східного району Алеппо чекають, щоб покинути зруйноване місто

В суботу досягнуто угоди про відновлення евакуації східного району сирійського міста Алеппо. Евакуація була припинена в п’ятницю з приводу вимоги проурядових сил, щоб евакуювати також два сусідні села. Мешканцям сіл має бути дозвоєно залишити їх в суботу.

Сирійський уряд припинив евакуацію в п’ятницю після того, як в Алеппо почулися вибухи і вогонь з автоматичної зброї. Як повстанці, так і урядові сили звинувачують один одного в порушенні нестабільної угоди про припинення вогню.

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Ґранді попередив в суботу, що насильство з Алеппо може поширитись на інші райони, якщо конфлікт у Сирії не буде негайно припинений.

Російські інформаційні агентства повідомили в суботу, що Міністерство закордонних справ Росії висловило надію, що евакуація повстанців зі східного району Алеппо доведе до нових можливостей щодо припинення вогню в інших районах Сирії.

Сирійський уряд доручив, щоб вантажні машини і автобуси, які везли мешканців контрольованих повстанцями частин Алеппо, повернулися до міста, а армійські частини встановили барикади уздовж автостради, яка використовувалась для евакуації.

Туреччина, яка бере активну участь у мирних заходах щодо Алеппо, заявила, що припинення евакуації лише тимчасове.

Дивіться також: Як Олександр Усик готується до дебютного бою у штаті Каліфорнія

Як Олександр Усик готується до дебютного бою у штаті Каліфорнія. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

XS
SM
MD
LG