Спеціальні потреби

Від вибухів у Дамаску загинуло 83 людини


Сирійська правозахисна організація, яка має свій осідок у Великобританії, повідомила, що в результаті низки вибухів в Дамаску вбито щонайменше 83 людей, в тому числі понад 60 осіб в районі біля штаб-квартирі правлячої партії «Баас».

Повідомляється, що більшість жертв це мирні мешканці, в тому числі діти із сусідньої школи. 17 загиблих працювали в силових структурах.

Організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила в п'ятницю, що скоєні напередодні атаки не обмежилися вибухом біля штаб-квартири «Баас». 22 людини загинули в результаті трьох вибухів замінованих автомобілів в районі Барзех, де розташовані будівлі сирійських служб безпеки. Більшість загиблих - військовослужбовці.

Крім того, в результаті вибухів сотні людей отримали поранення. Згідно з даними - четвер став одним з найкривавіших днів в сирійській столиці за останні два роки.

Конфлікт, який триває в Сирії майже два роки, до цього часу практично не захоплював центр Дамаска.

Сирійські державні ЗМІ назвали вибух в центрі Дамаска «ударом терористів», який уразив густонаселену дільницю міста поблизу району Мазраа. На телевізійних кадрах видно закривавлені і обвуглені тіла, що лежать на вулицях.
XS
SM
MD
LG