Спеціальні потреби

Таїландська опозиція відкрита на розмови з прем’єр-міністром Чинават


Лідер таїландської опозиції Сутеп Таугсубан
У Таїланді лідер опозиції Сутеп Таугсубан дав зрозуміти, що він готовий вести переговори з прем’єр-міністром Їнглак Чинават. Він зробив це після кількох тижнів відкидання будь-якої форми діалогу, щоб припинити тривалу політичну кризу.

Лідер опозиції, який протягом місяців очолював антиурядові протести, у четвер кинув виклик пані Їнглак, щоб провести прямі телевізійні дебати, якщо вони будуть єдиними учасниками тих дебатів, і якщо дебати передаватимуться телебаченням по всій країні.

Проте Їнглак заявила, що хоча вона відкрито ставиться до дебатів, Сутеп мусить насамперед покласти край протестам. Вона також сказала, що будь-які розмови мусять відбуватися в рамках Конституції. Таку заяву вона зробила під час відвідин північного Таїланду, де вона проводить кілька днів серед своїх прихильників.

У четвер Національна антикорупційна комісія Таїланду розглядала звинувачення в недбальстві проти прем’єр-міністра. Прем’єр особисто не прибула на слухання, але надіслала туди свого юридичного представника.

Їнглак звинувачують у тому, що вона ігнорувала недбальство в уряді щодо програми субсидування рису. Ця програма коштує уряду багато мільярдів доларів.
XS
SM
MD
LG