Спеціальні потреби

Актуально

У Таїланді тривають антиурядові протести

Анти-урядові проести в Бангкоку

У середу у Бангкоку під час вуличної сутички між таїландськими силами безпеки та антиурядовими демонстрантами поранено щонайменше 10 осіб.

Сутичка сталася після того, як кілька тисяч демонстрантів, так званих «червоних сорочок», у вантажівках та на мотоциклах залишили свій важко укріплений табір в діловій дільниці Бангкока і рушили в напрямку заміського базару.

«Червоні сорочки» направили туди автоколону незважаючи на те, що уряд поклявся не допустити демонстрантів до поширення їх семи-тижневої анти-урядової кампанії на райони поза табором.

Анти-урядові сили, фактично, спаралізували Бангкок у своїх намаганнях змусити прем’єр-міністра Таїланду Авхісіта Ветчачіву проголосити нові вибори.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG