Спеціальні потреби

Думки українців про військову операцію коаліційних сил у Лівії

  • Голос Америки

Збройні сили кількох західних країн провели другий раунд ракетних атак проти військ лівійського лідера Муаммара Каддафі, щоб припинити наступальну операцію проти контрольованих повстанцями міст.

Командування американських військ заявило, що в результаті атаки за допомогою крилатих ракет «Томагавк» та авіарейдів були знищені або суттєво пошкоджені об’єкти протиповітряної оборони Лівії, військові аеродроми і навіть командний бункер лівійського лідера у столиці – Тріполі.

У світі по різному відгукнулись на військову операцію коаліційних сил у Лівії. Ліга арабських держав піддала різкій критиці військове втручання західних держав. Генеральний секретар ЛАД Амра Муса сказав, «те, що сталося в Лівії, не відповідає цілям, які було виголошено». Він зазначив, що арабські лідери «просили про закриття повітряного простору і захист населення, а не бомбардування цивільних».

У рамках нашої щотижневої рубрики «Тема тижня» ми поцікавилися вашою думкою щодо того, чи є виправданим застосування військової сили проти режиму Муаммара Каддафі?


Результати опитування:

50% – так
42% – ні
8% – не знаю


Це ж запитання наші кореспонденти поставили перехожим на вулицях Києва. Дивіться результати опитування та приєднуйтесь до дискусії.

XS
SM
MD
LG