Спеціальні потреби

Трамп наказав скасовувати по дві регуляторні норми за кожну нову та заявив, що Американська мрія повернулась


Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок про повернення Американської мрії. Цю заяву він зробив, коментуючи зустріч із представниками малого бізнесу.

Американська мрія повернулась. Ми створимо середовище для малого бізнесу, якого країна не мала багато, багато десятиріч

У понеділок Трамп підписав указ, яким забов'язав регуляторні агенції США скасовувати 2 нормативні документи перед запровадженням кожного нового.

Таким чином у президента США планують встановити верхню межу запровадження нових регуляторних актів. На решту бюджетного року, встановлення верхньої межі на практиці означатиме, що вартість будь-якого нового регуляторного акта, який запроваджується, має повністю покриватись скасуванням вже існуючих правил, повідомляє Reuters з посиланням на джерело у Білому домі.

«Ми хочемо зробити... життя простішим для малого бізнесу, – зазначив глава держави, додавши, що це також приноситиме користь великому бізнесу. – У цій сфері не може бути жодної дискримінації», - наводить слова Трампа з приводу указу видання The Hill.

Указ Трампа, однак, робить виняток для надзвичайних ситуацій та національної безпеки, інформує The Hill.

​Дерегуляція була однією із передвиборчих обціянок Дональда Трампа. У ході виборів у нього неодноразово наголошували, що значна кількість нормативів встановлених, наприклад, природоохонними агенціями, чи Управлінням санітарного нагляду за продуктами харчування та лікарськими засобами США (FDA - прим.ГА) заважають енергетикам, та фармакологічним компаніям, відповідно.

Трамп також відзначав, що економічна політика Барака Обами підштовхувала американські компанії виводити виробництва за межі США.

"Американська мрія повернулась. Ми створимо середовище для малого бізнесу, якого країна не мала багато, багато десятиріч", - написав Трамп у своєму Twitter.

Дивіться також: "Я не можу повірити, що це відбувається." Америка реагує на обмеження в'їзду до США

XS
SM
MD
LG