Спеціальні потреби

Трамп поставив собі оцінку за роботу в Білому домі


«А+» - заявив президент Трамп, відповідаючи на запитання журналістів

Президент США Дональд Трамп високо оцінив свою роботу в Білому домі

Відповідаючи на запитання під час співбесіди на програмі «Fox & Friends» у четвер про те, яку оцінку він поставив би його президентству, Трамп почав з критики розслідування спеціального прокурора щодо можливої змови між його передвиборчою кампанією та Росією, а відтак нарешті відповів на запитання: ‘Я б поставив собі А+’.

«Ніхто не зробив того, що я міг зробити», - сказав він. «І я зробив це, незважаючи на те, що над моєю головою висить хмара-фальшива, яку просто вигадали».

Трамп неодноразово засуджував розслідування про втручання Росії в виборах 2016 року, називаючи його «обманом» та «полюванням на відьом», організованим демократами, щоб підірвати його президентство.

«Це те, що використовують демократи для спроби виправдати свою поразку на виборах, в електоральному коледжі», - заявив Трамп у четвер. «Це був для них абсолютний, цілковитий провал в колегії виборників».

З часу приходу до влади в січні 2017 року, рейтинги схвалення Трампа зберігаються на низькому рівні, хоча його оцінки трохи піднялися останніми місяцми. Станом на четвер, за даними веб-сайту RealClearPolitics, 41,7% опитаних американців схвалюють роботу президента Дональда Трампа.

Дивіться також: Що може запропонувати Україна як транзитер, щоби перебити солодкі обіцянки Росії щодо ПП2?

Що може запропонувати Україна як транзитер, щоби перебити солодкі обіцянки Росії щодо ПП2? Інтерв'ю
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:20 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG