Спеціальні потреби

Трамп назвав вакцину від COVID-19 "одним з найбільших чудес в історії сучасної медицини"


Виступ президента Трампа під час саміту 8-го грудня 2020 року

Успішна розробка ефективної вакцини стала виключним досягненням сучасної історії, - заявив президент Дональд Трамп під час саміту з питань проведення вакцинації від COVID-19 у США.

"Це називають чудом і я думаю, це правда. Це одне з найбільших чудес в історії сучасної медицини", - заявив президент США.

Президент наголосив, що вакцинація для американців буде безкоштовною. Він також додав, що країна поділиться вакциною з іншими країнами

Дональд Трамп високо оцінив роботу всіх, хто працював над створенням вакцини і нагадав, що лишаються лічені дні до моменту, коли дозвіл на використання вакцини затвердять регулюючі органи.

"Ми - за кілька днів до затвердження (вакцини - ред.) Адміністрацією США з контролю за якістю продуктів харчування та ліків. Ми дуже на них тиснемо. І ми відразу почнемо масове розповсюдження",- сказав Дональд Трамп.

Президент наголосив, що вакцинація для американців буде безкоштовною. Він також додав, що країна поділиться вакциною з іншими країнами.

У засіданні на найвищому рівні беруть участь експерти-учасники програми “космічна швидкість”, представники різних штатів і бізнес-громад, присутній також віце-президент США Майк Пенс. Новообраний глава держави Джо Байден чи члени його команди не запрошені на саміт.

Раніше Білий дім повідомив, що президент Трамп підписав указ, який гарантуватиме всім американцям пріоритетний доступ до вакцинації від COVID-19.

Крім питань вакцинації, президент Дональд Трамп, відповідаючи на питання під час саміту, знову заявив про порушення на президентських виборах. Він висловив надію, що наступна президентська адміністрація буде адміністрацією Трампа.

Дивіться також: Чим 95 років займається Союз Українок Америки

Чим 95 років займається Союз Українок Америки
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG