Спеціальні потреби

"Ми зітремо терористів з лиця землі" - Трамп про Берлін


Дональд Трамп, новообраний президент США, сьогодні заявив, що американці моляться за "близьких жахливого теракту у Берліні".

Ці терористи та їх глобальні та регіональні мережі мають бути зтерті з лиця землі
Дональд Трамп

"Безневинних цивільних було було вбито на вулиці у час, коли вони готувались до Різдва. ІДІЛ та інші ісламістські терористи в рамках свого джихаду надалі вбивають християн у їх громадах, церквах", - відзначив новообраний президент США.

"Ці терористи та їх глобальні та регіональні мережі мають бути зтерті з лиця землі. І цю місію ми виконаємо разом з нашими закоханими у свободу партнерами", - йдеться у заяві Трампа.

У ході виборчої кампанії Дональд Трамп неодноразово обіцяв знищити ІДІЛ та заявляв про готовність співпрацювати з Росією заради досягнення цієї мети.

Дивіться також: Економіст Андерс Аслунд з приводу націоналізації Приватбанку: "Не думаю, що є приводи для паніки"

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG