Актуально
- Голос Америки
Трамп прогнозує, що США досягнуть торгівельної угоди із Китаєм

Президент США Дональд Трамп заявив у п'ятницю, 2 листопада, що з Китаєм досягнуто значного прогресу у торгівлі. Він прогнозує, що дві найбільші економіки світу зможуть досягти "справедливої" домовленості.
Виступаючи перед репортерами в Білому домі, Трамп підтвердив, що зустрінеться з президентом Китаю Сі Цзіньпіном під час саміту Великої двадцятки в Аргентині 30 листопада – 1 грудня.
"Ми проводимо дуже гарні дискусії з Китаєм. Ми наближаємось до чогось", - сказав Трамп. "Вони дуже хочуть укласти угоду", - додає президент.
Ми проводимо дуже гарні дискусії з Китаєм. Ми наближаємось до чогось. Вони дуже хочуть укласти угодуПрезидент Дональд Трамп
"Я думаю, що ми досягнемо угоди із Китаєм і, думаю, це буде справедлива угода для всіх", - заявляє Трамп.
Раніше економічний радник Білого дому Ларрі Кудлов зазначав, що США та Китай не були близькі до заключення угоди, яка б вирішила торгівельні суперечки. Він також не був оптимістичним щодо перспектив подібної угоди.
Дивіться також: Час-Тайм. Як санкції Росії вплинуть на економіку України?
Всі новини дня
Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео
Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.
- Голос Америки
В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео
У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.
- Голос Америки
Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео
Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.
Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.
- Голос Америки
Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео
Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.
Форум