Спеціальні потреби

Трамп: ЗМІ США не звернули уваги на візит голови МЗС України

  • Голос Америки

Президент США Дональд Трамп розкритикував американські ЗМІ за те, що вони "повідомили тільки про приїзд росіян", але "не говорили про Україну".

Про це, серед іншого, Трамп заявив в інтерв’ю телеканалові Fox News, що вийшло в ефір увечері в суботу за американським часом.

"Днями росіяни приїхали до мене – міністр закордонних справ, – а відразу після цього, і вони про це не повідомляли, прибув і міністр закордонних справ України. Я сказав: "Гей, вам треба миритися, миріться!"" А вони (ЗМІ США – ред.) повідомили тільки про приїзд росіян… Ми робили фотографії, вони робили фотографії. Ми опублікували фотографії - вони з цього зробили велику справу. Всі знали про його приїзд. І він повинен був приїхати. Але вони (ЗМІ США – ред.) не говорили про Україну", - заявив президент Трамп.

У середу, 10 травня, Дональд Трамп прийняв у Білому домі міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, а дещо пізніше того ж дня – і голову МЗС України Павла Клімкіна.

Президент США Дональд Трамп "засвідчив підтримку США Україні і бажання працювати з українськими партнерами для мирного роз’вязання конфлікту", - повідомив Білий дім після зустрічі президента США з главою МЗС України.

Читайте також: Зустріч Трампа з Клімкіним – незаперечний сигнал підтримки України з боку США

Дивіться також: Посол України в США Валерій Чалий - про деталі зустрічі Клімкіна з Трампом та Пенсом

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG