Спеціальні потреби

Тимошенко йде в президенти


Юлія Тимошенко. Фото: Тарас Бурнос
Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко балотуватиметься в президенти України на майбутніх позачергових виборах. Про це в Києві 27 березня під час прес-конференції для журналістів заявила колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

«Я планую балотуватися на посаду президента України. 29 березня проходитиме з’їзд, на якому я буду просити партію «Батьківщина» висунути мене офіційно на головну посаду України», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона сказала, що уважно читає всі інформаційні повідомлення і знає, що існує дуже «серйозна хвиля громадської думки», яка задає питання – «чому Юлія Тимошенко прийняла рішення балотуватися в президенти».

«Є шість причин, чому я не просто повинна, але зобов’язана балотуватися.
Перше і головне: після нашої славної і легендарної революції, коли в Україні звалився авторитарний режим, ... ми отримали унікальне право будувати нашу країну, ліпити її архітектуру, практично, з чистого аркуша. У світі немає схожої, європейської, утвореної країни, де в 21 столітті можна було б почати будувати наші правила, закони, з чистого аркуша. Це означає, що ми повинні зробити цю роботу», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що якщо «наші зусилля з побудови України будуть успішними, ми змінимо не тільки Україну, але весь світ».

«Сьогодні прийшла нова влада, сформовані кадрові призначення. Але в думці простих українців є думка, що в країні нічого не змінилося – просто перехоплена естафета і далі буде все, як завжди», – зазначила Юлія Тимошенко. Колишній прем’єр-міністр зазначила, що вона знає, як можна боротися з корупцією.

Ситуацію, яка розвивається між Україною і Росією навколо Криму, Юлія Тимошенко назвала одним словом «війна».

«Після всіх подій, пов’язаних з європейською революцією, після колосальних жертв, принесених нашою нацією, враховуючи ситуацію, яка у нас склалася з Російською Федерацією, – а саме, в нас йде війна, ... я вважаю, що я зможу створити таку потужну оборону України, зробити настільки істотну і сучасну армію, щоб озброїти її сучасною зброєю, що я зможу захистити Україну від агресії і повернути окупований Росією Крим», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона сказала, що готова стати кандидатом «національної єдності» та готова відмовитися від «непотрібної рекламної кампанії».

«Я сьогодні прослухала всю інформацію, яку оприлюднив прем’єр-міністр, а вона переддефолтна, – таку країну нам залишила попередня влада і конфлікт з Путіним, і я вважаю, що передвиборча кампанія повинна бути іншої якості», – сказала Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент Російської служби «Голосу Америки» з місця події, прес-конференція Юлії Тимошенко пройшла у дворі партійного офісу партії «Батьківщина» просто неба. Кілька десятків метрів від ґанку будівлі до столу, де були мікрофони, Юлія Тимошенко пройшла, спираючись на милицю і плече одного з народних депутатів.

Показати коментарі (12)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG