Спеціальні потреби

На сході України продовжується антитерористична операція


Українські військовослужбовці в Краматорську
У середу до українського міста Слов’янськ, що неподалік кордону з Росією, ввійшли бронетранспортери, на яких майоріли російські прапори.

Деякі із солдатів сказали, що вони українці, які перейшли на сторону проросійських сил, що вже контролюють кілька урядових будинків у місті.

Проте, за повідомленням «Радіо Свобода», народний депутат і голова фракції «Батьківщина» у Верховній раді Сергій Соболєв заявив, це українські частини намагаються проникнути у райони, які контролюються проросійськими сепаратистами.

Раніше проросійські демонстранти зайняли офіс мера і міської ради в Донецьку, ще одному місті, де сепаратисти вимагають референдуму в справі виходу зі складу України і приєднання до Росії.

Українські збройні сили розпочали, як сказано, антитерористичну операцію, щоб звільнити урядові будинки, зайняті протестувальниками.

Надходять суперечливі повідомлення про те, чи була перестрілка і чи є жертви та хто контролює котрі об’єкти.

Як повідомляє Міністерство оборони України, на Донеччині російські диверсійно-терористичні групи і місцеві екстремісти захопили кілька зразків бронетехніки Збройних сил України.
«Сьогодні, 16 квітня, до міста Краматорськ у Донецькій області увійшли шість одиниць бронетехніки Збройних сил України (БМД), які діяли за планом антитерористичної операції. У центрі міста рух колони заблокували місцеві жителі, серед яких були помічені представники російських диверсійно-терористичних груп. У результаті блокування екстремісти захопили техніку, і колона направилась у бік Слов’янська», – йдеться в повідомленні.

Президент Росії Володими Путін каже, що дедалі серйозніша криза довела Україну на край громадянської війни.

За словами Кремля, Путін зробив таку заяву під час телефонної розмови у вівторок з канцлером Німеччини Анґелою Меркель.

Путін звинуватив український уряд у тому, що він обрав «неконституційний» шлях, застосовуючи силу проти проросійських демонстрантів, які зайняли урядові будинки у 10 містах південно-східної України.

Показати коментарі (7)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG