Спеціальні потреби

Деякі райони США страждають від хуртовин і нищівних торнадо


Із західних районів Сполучених Штатів на північний схід пересуваються великі хуртовини, тоді як південними районами проходять нищівні торнадо. Раннє попередження вже оголошено в деяких районах штатів Індіана і Огайо.

Національна метеорологічна служба радить людям, щоб вони не виїжджали з дому, тому що сніг і сильний вітер роблять подорожування особливо небезпечним. Як сказано, в тому районі може випасти від 15 до 25 сантиметрів снігу.

Попередження про снігову штормову погоду охоплює регіон від штату Індіана у центральній частині США до Мейну над Атлантичним океаном. Смерчі загрожують деяким районам штатів Північна і Південна Кароліни.

Надійшли повідомлення про кілька смертельних випадків після того, як у вівторок шторм пройшов південними районами Сполучених Штатів.

Нищівні торнадо пройшли штатами Алабама, Луїзіана, Міссісіппі і Техас, позбавляючи електропостачання десятки тисяч людей. Сніговії у штаті Оклагома спричинили на одній з головних автострад велику аварію, до якої було причетних понад 20 автомобілів.

Серед жертв несприятливих атмосферних умов був 25-річний чоловік у штаті Техас, на фургон якого впало дерево. У штаті Оклагома одна особа загинуа в аварії на вкритій снігом автостраді.
XS
SM
MD
LG