Спеціальні потреби

Янукович: «Я був змушений залишити Україну»


Янукович у Росії
Усунутий з посади президент Віктор Янукович заявив, що він був змушений залишити Україну і тепер він готовий боротися за її майбутнє.

На прес-конференції у Ростові-на-Дону Янукович звинуватив своїх опонентів у намаганні встановити контроль над Україною за допомогою терору і страху. Він охарактеризував тимчасовий уряд у Києві як «незаконний».

Янукович сказав, що владу захопили, за його словами, «фашистські хлопчаки», які становлять меншість в Україні.

Янукович сказав, що виходом із теперішньої ситуації є запровадження раніше досягнутої угоди між ним і опозицією про прокладення шляху до виборів наступного року.

Він сказав, що в справі насильства, яке сталося під час недавніх протестів в Україні, слід провести слідство. Колишній президент також додав, що вулиці і площі в Києві мусять бути негайно розблоковані і що озброєні особи мусять залишити вулиці столиці.

Янукович заявив, що він хотів би сказати українському народові, що йому прикро з приводу того, що сталося в країні. Він також сказав, що йому не вистачило сили для втримання стабільності, що дозволило «безправ’я» в країні.

Минулого тижня він утік з Києва, і місце його перебування дотепер не було відоме. Тимчасовий уряд України вже видав ордер на арешт Януковича, звинувачуючи його та інших офіційних осіб у масовому вбивстві протестувальників.

Показати коментарі (15)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG