Спеціальні потреби

У Каліфорнії пройшов конкурс найпотворніших собак


Найпотворніша собака в світі живе в американському штаті Каліфорнія і носить ім’я Йода. Крихітна потвора обігнала більше 10 не менш ексцентричних конкурентів.

Вивішений язик, пучки шерсті, довгі практично лисі лапи – все це і привело Йоду до титулу найпотворнішої собаки на планеті. 14-річна помісь китайської чубатої собаки та чіхуахуа виборола цей сумнівний приз на 23-му щорічному конкурсі у Каліфорнії. На шляху до перемоги Йода випередила майже півсотні інших маленьких чудовиськ.

За словами її власниці, Террі Шумахер з міста Генфорд у Каліфорнії, вона знайшла пса, який навіть зараз – в 14 років – важить менше кілограма – поблизу свого будинку. Спочатку вона подумала, що це пацюк. Свій приз Йода отримала через рік після перемоги одноокої чіхуахуа на прізвисько Принцесса Еббі.

У 2008-му році переможницею став чистокровний песик породи китайська чубата, а 2007-го як і цього року приз отримала помісь чіхуахуа та китайської чубатої.

Власниця собаки отримала грошову винагороду в 1000 доларів, а песик – спеціальний приз – значно більший та симпатичніший аніж він сам.

XS
SM
MD
LG