Спеціальні потреби

Переконувати діаспору інвестувати в Україну буде ще і офіс ЄБРР у Вашингтоні


У Вашингтоні, неподалік від Білого дому, відкрився офіс Європейського банку реконструкції та розвитку. Президент ЄБРР Сума Чакрабарті в інтерв’ю «Голосу Америки» пояснив, що робота цього офісу буде націлена на залучення інвестицій зі США, Канади та Мексики в країни, де працює банк.

«Ми будемо робити семінари, тренінги з компаніями - не лише у Вашингтоні, але і в інших містах – пояснювати їм, що таке ЄБРР, і переконувати спільно інвестувати в країни, де працює банк. Ми можемо їм запропонувати нашу експертизу, можна сказати, «ринкову розвідку». Інвестори, які ніколи не інвестували в регіон ЄБРР, думають, що це робити занадто ризиковано та складно. Ми хочемо показати цим компаніям, що якщо ви стаєте партнерами ЄБРР, то ви зможете без особливого ризику заробити. У нас є преференційний кредит в цих країнах, вони також є нашими акціонерами, отже нас там серйозно сприймають. Також у нас дуже низький відсоток неповернення кредитів».

За словами Чакрабарті, одна з країн, куди будуть залучатися інвестиції, - Україна, яка є другою за обсягом інвестування з боку банку після Туреччини.

«Я б хотів переконати бізнесменів в Північній Америці інвестувати в Україну. У минулому році я був в Канаді і виступав перед канадською діаспорою, серед яких багато бізнесменів. Це має бути перша цільова аудиторія, яка б інвестувала у батьківщину предків. Але в них теж є чимало занепокоєнь. Наша робота - їх переконати і привести в Україну».

Дивіться також: Допомогти Україні світ може лише до тої міри, до якої вона готова - експерт

Допомогти Україні світ може лише до тої міри, до якої вона готова - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.
XS
SM
MD
LG