Спеціальні потреби

До НАТО надійшов запит про допомогу Україні у подоланні наслідків повені


На фото: Роботи з ліквідації наслідків негоди на заході України

Міністерство закордонних справ України звернулося до НАТО і Євросоюзу з проханням допомогти у подоланні наслідків повені на Заході України. Звернення були спрямовані також до держав-партнерів та штаб-квартир міжнародних організацій.

26 червня НАТО отримав запит від України про міжнародну допомогу

Про це повідомив 25 червня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Представництво України при ЄС та Місія України при НАТО звернулися до інституцій ЄС та структур Альянсу, аби активувати Механізм цивільного захисту ЄС та залучити Євроатлантичний центр НАТО з реагування на катастрофи природного і техногенного характеру», – цитує міністра прес-служба МЗС.

26 червня НАТО отримав запит від України про міжнародну допомогу.

Таке повідомлення оприлюднено на сайті Північноатлантичного альянсу.

Як зазначає Євроатлантичний координаційний центр реагування на природні лиха та катастрофи, «Масштабна повінь на Заході України завдала серйозної шкоди критично важливій інфраструктурі та поставила під загрозу життя людей. Наразі повінь зруйнувала 110 кілометрів доріг і 90 мостів».

Інтенсивні зливи впродовж 22-23 червня призвели до затоплення Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей

НАТО має досвід співпраці з Україною при подоланні наслідків повеней. Зокрема, Північноатлантичний альянс допомагав Україні долати наслідки масштабних паводків на заході держави у 2008 році. Тоді серед допомоги були спеціальне обладнання, ліки та харчі.

Як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України, «Станом на 26 червня внаслідок сильних дощів, які тривають з 22 червня та спричинили паводки у західних та центральних регіонах країни, 2 особи загинуло, підтоплено понад 700 домогосподарств, евакуйовано близько 300 осіб, пошкоджено житлові будинки та мости, порушено транспортне сполучення».

Нагадаємо: інтенсивні зливи впродовж 22-23 червня призвели до затоплення Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.

Дивіться також: Будинок на колесах – альтернативний спосіб відпочинку в умовах соціального дистанціювання?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG