Спеціальні потреби

Екс-головнокомандувач НАТО закликав Трампа озброїти Україну, щоб не повторити помилок Обами


Дональд Трамп має уникнути помилки Барака Обами, який не наважився надати Україні оборонні озброєння, необхідні для самооборони. Про це у свідченнях перед комітетом Сенату із міжнародних відносин заявив генерал Філіп Брідлав, колишній головнокомандувач військ НАТО у Європі.

Адміністрація Обами не виявила бажання надати Україні оборонні озброєння, необхідні для того, щоб краще захистити себе. Нова команда спроможна уникнути цієї помилки
Філіп Брідлав

"Адміністрація Трампа, яка розуміє важливість сильної позиції для успіху у переговорах, повинна сповідати позицію розміщення оборонних засобів на найближчих підступах до супротивника, коли йдеться про протидію викликам Кремля на адресу НАТО. Адміністрація Обами не виявила бажання надати Україні оборонні озброєння, необхідні для того, щоб краще захистити себе. Нова команда спроможна уникнути цієї помилки", - йдеться у тексті виступу Брідлава, оприлюдненому на сайті Комітету.

Брідлав також закликав Трампа не знімати санкцій з Росії до повного виконання Росією умов Мінських угод.

Не можна дозволити, щоб заради співпраці ми відмовлялись від власних принципів, чи здавали власні інтереси
Брділав про співпрацю з Росією

Чим більше проблем Росія має в Україні, тим менша ймовірність того, що вона спричинятиме проблеми на східному фланзі НАТО, також заявив Брідлав.

"Діалог з Росією можливий, так само, як і співпраця з певних важливих питань. Але не можна дозволити, щоб заради співпраці ми відмовлялись від власних принципів, чи здавали власні інтереси. Ми повинні починати діалог на базі довіри та взаємоповаги. Таким чином можно буде досягнути угод, які служитимуть нашим інтересам, і протримаються тривалий час", - відзначив Брідлав.

Дивіться також: Нове законодавство, яке дасть Конгресу право заблокувати будь-які зусилля щодо пом’якшення санкцій проти Росії

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

Інше за темою

XS
SM
MD
LG