Спеціальні потреби

Україна матиме новий уряд у четвер – Турчинов


Một người phụ nữ đọc qua tên của những người lính tử trận trên một đài tưởng niệm những thiệt mạng trong cuộc xung đột kéo dài hàng thập kỷ với nhóm ly khai Những Con hổ Tamil trong Ngày Anh hùng Chiến tranh Quốc gia ở Colombo, Sri Lanka.
Верховна рада України відклала до четверга формування і затвредження уряду національної довіри.

Спікер українського парламенту і в.о. президента Олександр Турчинов повідомив про це у вівторок, коли, як передбачалося, законодавці мали оголосити про склад уряду.

Повідомляється, що затримка пов'язана з необхідністю проведення додаткових консультацій з даного питання.

У понеділок тимчасовий уряд України видав ордер на арешт відстороненого від влади президента Віктора Януковича, звинувативши його та інших посадових осіб у масовому вбивстві антиурядових демонстрантів.

Виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що востаннє Януковича бачили в Криму - але точне місцезнаходження відстороненого лідера невідоме.

Турчинов також повідомив, що має намір зустрітися з представниками правоохоронних органів країни, щоб обговорити «небезпечні ознаки сепаратизму» в низці регіонів після усунення Януковича з посади президента.

При цьому, виступаючи перед депутатами, в.о. президента не входив в деталі.

Деякі законодавці попереджають про можливий розкол України через побоювання, що виникли на південному сході країни у зв'язкуз усуненням Януковича.
XS
SM
MD
LG