Спеціальні потреби

РНБО: На місці обстрілу колони переселенців виявили тіла 15 загиблих


Андрій Лисенко

За повідомленням речника інформаційно-аналітичного центру РНБО України Андрія Лисенка, в Луганській області на місці обстрілу в понеділок колони мирних переселенців проросійськими бойовиками виявили 15 тіл загиблих.

За його словами, з місця трагедії вилучено 15 тіл, але, оскільки в районі знищення колони відновилися сутички сил АТО й бойовиків, подальші розшукові роботи довелося призупинити.

Речник нагадав, що бойовики обстріляли колону з вимушеними переселенцями, які у понеділок їхали під білими прапорами неподалік Хрящуватого на Луганщині. Колона прямувала з Луганська до Лутугине, яке контролюється українськими військовими.

Влада в Києві покладає провину за атаку на сепаратистів, але вони заперечують свою причетність до обстрілу. Один з лідерів сепаратистів заявив, що його бойовики не обстрілювали колону і поклав відповідальність на українські військові сили.

Військові заявили в понеділок, що тіла багатьох убитих, серед яких були жінки і діти, були обпалені до невпізнання. Багато тіл в результаті вибуху розірвало на частини.

Тим часом - обстріл колони засудила речниця Державного департаменту США Марі Гарф, кажучи, що його жертвами стали мирні мешканці, які намагалися втекти від боїв. Вона сказали, що поки що США не можуть підтвердити хто саме відповідальний за обстріл колони.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG