Спеціальні потреби

Актуально

УККА заявляє про суттєві порушення під час місцевих виборів в Україні

УККА заявляє про суттєві порушення під час місцевих виборів в Україні

На місцевих виборах в Україні 31-го жовтня були зафіксовані порушення, які мали систематичний характер і могли вплинути на результати голосування. Про це у своєму попередньому звіті заявив Український конгресовий комітет Америки.

Спостерігачі від цієї організації відвідали понад 100 виборчих дільниць у шести областях України. Найбільш типовими порушеннями були: недостатня кількість бюлетенів на дільницях, відсутність пломб на виборчих урнах, підписання незаповнених протоколів і незаконне вилучення прізвищ багатьох кандидатів з бюлетенів.

УККА також висловлює стурбованість тим, що кільком їхнім спостерігачам погрожували розправою, грубили або взагалі не допускали на дільниці для проведення моніторингу.

Повний звіт про вибори буде оприлюднено за кілька днів, – йдеться у заяві Українського конгресового комітету Америки.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG