Спеціальні потреби

Обама і Карзай обговорюють можливості поліпшення взаємовідносин


Президент Барак Обама зустрічається у Білому домі з президентом Афганістану Гамідом Карзаєм для обговорення можливостей послаблення напруження у відносинах поміж обома державами.

Майже цілий день Обама проведе у товаристві президента Карзая: спочатку полуденок, а відтак вони матимуть спільну прес-конференцію у Білому домі.

Речник американського президента Роберт Ґібс каже, що головну увагу під час розмов буде зосереджено на досягненні конкретних цілей в Афганістані, а зокрема на тому, щоб переконати Карзая очистити свій уряд від корумпованості.

Що ж стосується президента Карзая, то він очікує отримати від президента Обами більше інформації про план започаткування виведення американських військ з Афганістану до 2011 року, а також висловити своє занепокоєння з приводу цивільних жертв під час воєнних дій на території його країни.

Керівники обох держав, як очікують, обговорять афганські плани, що стосуються скликання наприкінці цього місяця національних зборів «Джирга», за участю представників усіх верств населення, під час яких буде обговорено можливість реінтеграції нижчого рангу талібських солдатів і офіцерів у національні сили безпеки Афганістану.

XS
SM
MD
LG