Спеціальні потреби

Запідозрений у відповідальності за атаку в Бенгазі уже перед американським судом у Вашингтоні


Приміщення консульства в Бенгазі після атаки терористів (12 вересня 2012)

Екстреміст, імовірно причетний до кривавої атаки у 2012 році на американське консульство в Бенгазі, був приведений до федерального суду у Вашингтоні, який вирішив, що він залишиться під арештом до першого слухання, визначеного на четвер.

Громадянину Лівії Мустафі аль-Іману загрожує звинувачення «у вбивстві людини під час атаки на американську федеральну установу» і «надання матеріальної підтримки терористам, що призвело до смертельного випадку».

Звинувачення пов’язані з атакою 11 вересня 2012 року на американський дипломатичний об’єкт у Бенгазі ісламських екстремістів, у результаті чого загинув посол Кристофер Стівенс і ще три інші американці.

Минулого тижня президент Дональд Трамп повідомив про затримання аль-Імана. «Наша пам’ять глибока, і наші можливості сягають далеко, і ми не спочинемо в наших зусиллях знайти і віддати під суд винуватців цих жахливих атак у Бенгазі», сказав президент у заяві в Білому домі.

Атака довела до довгого слідства Конгресу і численних слухань щодо того, чи колишній державний секретар Гілларі Клінтон та інші офіційні особи зігнорували попередження про небезпеку і не посилили заходів безпеки в консульстві з уваги на можливість насильства.

Незважаючи на слухання і очолене республіканськими законодавцями слухання, не було знайдено доказів невідповідної поведінки або свідомої недбалості з боку Гілларі Клінтон чи Державного департаменту.

Дивіться також: Адвокат українських політв'язнів розповідає про перспективи їхнього звільнення

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG