Спеціальні потреби

Економіка США: нові дані


Число американців, які подали нові заяви на допомогу з безробіття, збільшилося минулого тижня. Це свідчить про нестабільний характер процесу відновлення економіки США.

За даними уряду, у четвер 25 липня 343 тисячі людей вперше звернулися за допомогою. Цей на сім тисяч більше, ніж минулого тижня. Причиною такої потреби стали скорочення в компаніях - після різкого економічного спаду п'ять років тому економіка відновлюється повільно.

Ринок праці збільшувався на 200 тисяч нових робочих місць щомісяця протягом останніх дев'яти місяців. Однак рівень безробіття в 7,6% залишається як і раніше високим для США.

Президент Барак Обама вдався до нової спроби зміцнити економіку країни, особливо становище середнього класу. У четвер він відвідав місто Джексонвіль в штаті Флорида, де оголосив про необхідність початку будівельних проектів для поліпшення інфраструктури країни. У середу президент заявив про пріоритети економічної політики - зокрема, створення робочих місць на виробництві.

Федеральний резерв США зараз аналізує дані, щоб вирішити питання про початок скорочень обсягів стимулювання. ФРС поки що продовжує купувати цінні папери на суму 85 мільярдів доларів щомісяця.
XS
SM
MD
LG