Спеціальні потреби

Президент Обама підписав закон про фінансову реформу США


Президент Обама підписав закон про регулювання фінансового сектора країни, що є найбільш значущою подією у цій ділянці від часу Великої Депресії 1930 років у Сполучених Штатах.

Церемонія підписання відбулася в присутності щонайменше 400 законодавців, урядовців, бізнесменів і звичайних громадян.

Президент Обама зазначив, що мета закону – запобігти ризикованій поведінці на фінансовому ринку, що призвело до кризи майже два роки тому, і захистити права споживачів від несправедливих оплат і штрафів на вимогу банків та інших фінансових установ.

Він сказав, що новий закон допоможе припинити фінансування із грошей платників податків занапащених боргами фінансових компаній.

Відтепер банки будуть змушені відкладати гроші у фонд на випадок потенційних втрат, пов’язаних із поганим інвестуванням, і від них вимагатимуть більшої ясності у складних фінансових операціях, так званих, деривативів.

Барак Обама сказав, що новий закон дає найбільший захист споживачам фінансових послуг за усю історію країни, а передбачені зміни допоможуть відновити американську економіку завдяки чітким, загальним правил для захисту інтересів усіх сторін.

Втім багато з цих норм і правил ще повинні бути опрацьовані відповідними регулюючими органами США. Цей процес, як очікують, може тривати впродовж багатьох місяців, або навіть років.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG