Спеціальні потреби

Актуально

Рекордна кількість американців втратила право викупу закладеного майна

Рекордна кількість американців втратила право викупу закладеного майна

У вересні у США рекордна кількість – понад 100 тисяч домовласників – втратили право викупу закладеного майна.

Згідно з фірмою RealtyTrac, понад 300 тисяч домовласників отримали попередження, що за не вчасну сплату позикових рахунків їм загрожує виселення з житла, або що вони є в процесі втрати права викупу закладеного майна.

Як кажуть приватні дослідницькі фірми, кожен один із 371 домовласників у США отримав те чи інше попередження про можливість втрати житла.

Цими днями у Сполучених Штатах розпочалось розслідування за участю офіційних представників від 50 штатів у зв’язку з тим, що деякі кредитні компанії вдавались до фальшивої документації, щоб прискорити виселення заборгованих клієнтів із їхніх домів.

Розслідування вказує, що деякі службовці позикових компаній схвалилили велику кількість майнових документів без належної перевірки.

Кілька головних банків нещодавно призупилили виконання процедур пов’язаних із позбавленням громадян права викупу закладеного майна, чи виселення клієнтів до часу проведення належної перевірки усіх документів домовласників.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG